Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 155/65 R13 73T

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460901839
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  37,7 €

Цена по парче

37,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот