Споредете до 4 продукти:

Rotalla Radial RF07 205/80 R16 104S

Rotalla

Rotalla Radial RF07205/80 R16 104S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
S
EAN:
6958460902492
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
D
70 dB

Највисока цена:  81,7 €

Цена по парче

81,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот