Споредете до 4 продукти:

Rotalla Radial 109 175/70 R14 95/93T

Rotalla

Rotalla Radial 109175/70 R14 95/93T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
95/93
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460906360
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот