Споредете до 4 продукти:

Rotalla Radial 109 175/65 R14 90/88T

Rotalla

Rotalla Radial 109175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460900818
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  49,7 €

Цена по парче

49,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот