Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S220 265/70 R16 112H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S220265/70 R16 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460906025
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  84,3 €

Цена по парче

84,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,28 €

Назад кон врвот