Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S220 255/60 R17 106H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S220255/60 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460911210
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот