Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S220 255/55 R18 109H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S220255/55 R18 109H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908326
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  113,8 €

Цена по парче

113,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,81 €

Назад кон врвот