Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S220 255/50 R19 107V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S220255/50 R19 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460908319
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  209,6 €

Цена по парче

209,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот