Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S220 245/70 R16 107H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S220245/70 R16 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908487
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  89,4 €

Цена по парче

89,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,28 €

Назад кон врвот