Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 245/45 R18 100V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460903505
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  111,4 €

Цена по парче

111,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот