Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 245/45 R17 99V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210245/45 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460912057
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  97,2 €

Цена по парче

97,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот