Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 245/40 R19 98V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210245/40 R19 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460911234
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  136,9 €

Цена по парче

136,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот