Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 245/40 R18 97V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210245/40 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460903499
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  95,4 €

Цена по парче

95,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот