Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 235/45 R18 98V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210235/45 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460912033
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот