Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 225/50 R17 98V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460903420
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  123,6 €

Цена по парче

123,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,14 €

Назад кон врвот