Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 215/55 R16 97H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210215/55 R16 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460903338
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  86,5 €

Цена по парче

86,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,71 €

Назад кон врвот