Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 215/55 R16 97H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210215/55 R16 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  104 €

Цена по парче

104 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,14 €

Назад кон врвот