Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 215/40 R17 87V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210215/40 R17 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460912026
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  74,6 €

Цена по парче

74,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот