Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 205/55 R17 95V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460908371
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот