Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 205/50 R16 91H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210205/50 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  113 €

Цена по парче

113 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,14 €

Назад кон врвот