Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 205/45 R17 88V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210205/45 R17 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  121,9 €

Цена по парче

121,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот