Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 205/45 R16 87H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210205/45 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460903321
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот