Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 195/65 R15 91H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460903284
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  44,4 €

Цена по парче

44,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот