Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 185/50 R16 81H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210185/50 R16 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460911999
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  82,6 €

Цена по парче

82,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот