Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 175/60 R15 81H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210175/60 R15 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460903260
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот