Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 285/60 R18 120H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10285/60 R18 120H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
285
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460905356
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  127,5 €

Цена по парче

127,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,01 €

Назад кон врвот