Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 275/70 R16 114H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10275/70 R16 114H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460917236
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  157,3 €

Цена по парче

157,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,07 €

Назад кон врвот