Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 275/65 R18 116H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10275/65 R18 116H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460914020
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  138,2 €

Цена по парче

138,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот