Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 265/60 R18 110H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10265/60 R18 110H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460906193
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  117,3 €

Цена по парче

117,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот