Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 245/70 R17 110H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10245/70 R17 110H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460913979
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  93,5 €

Цена по парче

93,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,01 €

Назад кон врвот