Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 245/70 R16 111H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10245/70 R16 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460905097
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  137,4 €

Цена по парче

137,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот