Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 235/60 R18 107H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460906216
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  101,5 €

Цена по парче

101,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот