Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 235/60 R16 100H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10235/60 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460905066
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  80,9 €

Цена по парче

80,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот