Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 225/60 R17 99H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10225/60 R17 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460906261
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  95,4 €

Цена по парче

95,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,18 €

Назад кон врвот