Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 225/55 R18 98H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10225/55 R18 98H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460906209
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  152,2 €

Цена по парче

152,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот