Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 215/70 R16 100H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460904731
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  94,3 €

Цена по парче

94,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,71 €

Назад кон врвот