Споредете до 4 продукти:

Rosava UTP 50 16.0/70 D20 147F

Rosava UTP 50
Rosava UTP 50
Rosava

Rosava UTP 5016.0/70 D20 147F

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
16.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
F
EAN:
5901824049938

Највисока цена:  826,7 €

Цена по парче

826,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  36,75 €

Назад кон врвот