Споредете до 4 продукти:

Rosava TR-204 18.4 R38 146A8

Rosava

Rosava TR-20418.4 R38 146A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
18.4
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4823100302319

Највисока цена: 

Назад кон врвот