Споредете до 4 продукти:

Rosava TR-106 600/70 R30 158D

Rosava

Rosava TR-106600/70 R30 158D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
D
EAN:
4823044904310

Највисока цена:  1.730,8 €

Цена по парче

1.730,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  133,17 €

Назад кон врвот