Споредете до 4 продукти:

Rosava TR-102 540/65 R28 149A8

Rosava

Rosava TR-102540/65 R28 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4823044903139

Највисока цена:  1.519,4 €

Цена по парче

1.519,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот