Споредете до 4 продукти:

Rosava TR-101 6.50 D16 99A6

Rosava

Rosava TR-1016.50 D16 99A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4823044902620

Највисока цена: 

Назад кон врвот