Споредете до 4 продукти:

Rosava TR-07 650/75 R32 172A8

Rosava

Rosava TR-07650/75 R32 172A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
650
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
172
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4823044902293

Највисока цена:  2.508,3 €

Цена по парче

2.508,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  198,78 €

Назад кон врвот