Споредете до 4 продукти:

Rosava Snowgard 175/70 R14 84T

Rosava

Rosava Snowgard175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rosava
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  86,3 €

Цена по парче

86,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот