Споредете до 4 продукти:

Rosava L-163BC 12.00 D16 130A6

Rosava

Rosava L-163BC12.00 D16 130A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Rosava
Ширина:
12.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4823044900770

Највисока цена:  469,9 €

Цена по парче

469,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  86,65 €

Назад кон врвот