Споредете до 4 продукти:

Rosava K-96 4.00 D10 69E

Rosava

Rosava K-964.00 D10 69E

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rosava
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
E
EAN:
4823044901302

Највисока цена:  49,8 €

Цена по парче

49,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,92 €

Назад кон врвот