Споредете до 4 продукти:

Rosava IM-304 230/95 R42 118A8

Rosava IM-304 230/95 R42 118A8
Rosava

Rosava IM-304230/95 R42 118A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
230
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4823100302548

Највисока цена:  624,3 €

Цена по парче

624,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот