Споредете до 4 продукти:

Rosava IM-303 230/95 R32 117A8

Rosava

Rosava IM-303230/95 R32 117A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
230
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4823100305174

Највисока цена:  532,5 €

Цена по парче

532,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот