Споредете до 4 продукти:

Rosava IM-302 460/70 R24 159A8

Rosava

Rosava IM-302460/70 R24 159A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
460
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4823044904297

Највисока цена:  1.066,5 €

Цена по парче

1.066,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот