Споредете до 4 продукти:

Rosava F-325 210/80 R16 96A8

Rosava

Rosava F-325210/80 R16 96A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
210
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  244,4 €

Цена по парче

244,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот