Споредете до 4 продукти:

Rosava F-292 5.00 D10 51A6

Rosava

Rosava F-2925.00 D10 51A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4823044901388

Највисока цена: 

Назад кон врвот